Studio Mebli Kuchennych KAM KUCHNIE

Content

System mebli kuchennych OLIVIA SOFT

Zastrzeżony wzór na terenie Unii Europejskiej
Najnowasze trendy kolorystyczne.
Ponad 150 szafek przygotowanych do stworzenia kompletnej zabudowy kuchennej.
Najnowasze trendy kolorystyczne.
System miękkiego domykania w szafkach z drzwiami i szufladami;Blaty

Wykonane w technologii postforming. Grubość blatu 38 mm, kolor: Beton.

OLIVIA BLAT BETON OLIVIA BLAT BETON

Podnośniki

Podnośniki z miekkim domykaniem w szafkach wiszących okapowych.

OLIVIA PODNOŚNIK OLIVIA PODNOŚNIK

Szuflady

Szuflady typu metalbox o głębokości 45 cm i szerokości 30, 40, 45, 50, 55, 60, 70 i 80 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym i wyposażone w mechanizm miękkiego domykania. Wkłady na sztućce dostosowane do każdej szerokości szuflady.

OLIVIA SZUFLADA OLIVIA SZUFLADA

Zawiasy

Zawiasy z miękkim domykaniem. Zawiasy puszkowe, metalowe fi=35 mm, regulowane w trzech płaszczyznach.

OLIVIA zawiasy OLIVIA ZAWIASY

Fronty

Wykonane są z płyty laminowanej w konstrukcji ramowej ze zintegrowanym uchwytem aluminiowym. Krawędzie płyty oklejone obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

OLIVIA SOFT SOSNA ANDERSEN

OLIVIA SOFT SOSNA ANDERSEN

OLIVIA SOFT DĄB ZLOTY

OLIVIA SOFT DĄB ZLOTY

OLIVIA SOFT SAINT TOPEZ

OLIVIA SOFT SAINT TOPEZ

System mebli kuchennych KAMDUO

Korpusy szafek dolnychwykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze Orzech, Grusza i Sonoma. Głębokość korpusów szafek stojących - 49 cm. Boki korpusów są podcinane w celu uzyskania jednej linii cokołu. Ściana tylna wpuszczana między boki wyposażona w wywietrzniki.

Korpusy szafek wiszącychwykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze ? Orzech, Grusza i Sonoma. Głębokość korpusów to 30 cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach i półki zabezpieczone są przed wysunięciem.Blaty

Blaty wykonane w technologii postforming. Grubość blatu 38 mm o profilu C, kolor nubian jasny symbol F 8977 TC. W przypadku innego ustawienia szafek niż proponuje producent, nadmiar blatu służy do pocięcia na inne długości. Powierzchnie cięte należy zabezpieczyć. Producent proponuje obrzeże z klejem, które można nabyć w punkcie sprzedaży. Dodatkowo można zakupić listwy aluminiowe boczne do zastosowania na krawędzi blatu stykającego się z kuchenką wolnostojącą.

KAMDUO BLAT

Podnośniki

Podnośniki gazowe 60N w szafkach wiszących okapowych (np. DUO WO2W6, DUO WO2W8) i w szafkach z możliwością montażu okapu kuchennego (DUO WO5/36 lub DUO WO6/36 ).

KAMDUO PODNOŚNIK KAMDUO PODNOŚNIK

Szuflady

Szuflady typu metalbox o głębokości 45 cm i szerokości 30, 40, 45, 50, 60, 80 i 90 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym. We własnym zakresie można zastosować miękkie domykanie oraz wkłady do szuflad dostosowane do szerokości szuflady (patrz ulotka KAMDUO)*.

OLIVIA SZUFLADA

Zawiasy

Zawias puszkowy metalowy fi=35mm, regulowany w trzech płaszczyznach.

OLIVIA zawiasy

Fronty

Fronty wykonane z płyty laminowanej grubości 18 mm w kolorze - Trawa z Orzechem, Modrzew z Gruszą, Grusza z Orzechem, Zebrano BS z Gruszą, Sonoma z Lawą i nowość Dąb złoty z lawą. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

KAMDUO DĄB ZŁOTY Z LAWĄ

DĄB ZŁOTY Z LAWĄ

KAMDUO GRUSZA Z ORZECHEM

GRUSZA Z ORZECHEM

KAMDUO MODRZEW Z GRUSZĄ

MODRZEW Z GRUSZĄ

KAMDUO SONOMA Z LAWĄ

SONOMA Z LAWĄ

KAMDUO TRAWA Z ORZECHEM

TRAWA Z ORZECHEM

KAMDUO ZEBRANO BS Z GRUSZĄ

ZEBRANO BS Z GRUSZĄ

System mebli kuchennych KAMDUO XL

Korpusy szafek dolnych wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze - Krem lub Lawa. Głębokość korpusów szafek stojących - 49 cm. Ściana tylna wpuszczana między boki wyposażona w wywietrzniki. Do wyboru są nóżki regulowane: 10 lub 15 cm (z płynną regulacją wysokości).

Korpusy szafek wiszących wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze - Krem lub Lawa. Głębokość korpusów to 30 cm i 56 cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach i półki zabezpieczone są przed wysunięciem.Blaty

Blaty wykonane w technologii postforming. Grubość blatu 38 mm, kolory - Kaszmir i Grafit.Do złączenia blatów można zakupić aluminiowe listwy łączące i boczne.

OLIVIA BLAT BETON

Podnośniki

Podnośniki gazowe 60N w szafkach wiszących okapowych (np. DXL WO2W6) i w szafkach z możliwością montażu okapu kuchennego (DXL WO5/36).

OLIVIA PODNOŚNIK

Szuflady

zuflady typu metalbox o głębokości 45 cm i szerokości 30, 40, 45, 50, 60, 80 i 90 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym. We własnym zakresie można zastosować miękkie domykanie oraz wkłady do szuflad dostosowane do szerokości szuflady (patrz ulotka KAMDUO XL)*.

KAMDUO XL SZUFLADA KAMDUO XL SZUFLADA

Zawiasy

Zawias puszkowy metalowy fi=35mm, regulowany w trzech płaszczyznach.

KAMDUO XL zawiasy

Fronty

Fronty wykonane z płyty akrylowanej, w wysokim połysk w kolorze - Wanilia i Szary oraz z płyty laminowanej grubości 18 mm w kolorze - Pinia biała, Pinia szampan, Pinia brązowa i Dąb złoty. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

KAMDUO DĄB ZŁOTY Z SZARYM

DĄB ZŁOTY Z SZARYM

KAMDUO DĄB ZŁOTY Z WANILIĄ

DĄB ZŁOTY Z WANILIĄ

KAMDUO PINIA BIAŁA Z SZARYM

PINIA BIAŁA Z SZARYM

KAMDUO PINIA BIAŁA Z WANILIĄ

PINIA BIAŁA Z WANILIĄ

KAMDUO PINIA SZAMPAN Z SZARYM

PINIA SZAMPAN Z SZARYM

KAMDUO PINIA SZAMPAN Z WANILIĄ

PINIA SZAMPAN Z WANILIĄ

KAMDUO PINIA BRĄZ Z WANILIĄ

PINIA BRĄZ Z WANILIĄ

KAMDUO PINIA BRĄZ Z SZARYM

PINIA BRĄZ Z SZARYM

System mebli kuchennych KAMDUO ML

Kuchnia KAMDUO ML to rozwiązanie problemu przestrzeni w szufladach dzięki modułowemu podziałowi. Każda z trzech szuflad ma inną wysokość dobraną do najczęściej przechowywanych przedmiotów i produktów kuchennych, takich jak: sztućce, cukier 1kg, słoiki o poj. 900ml, kawa 0,5kg, napoje w kartonach 2l, olej 1l, garnki o poj. 10l.Blaty

Wykonane w technologii postforming. Grubość blatu 38 mm, kolory - buk jasny i beż piaskowy.

Do złączenia blatów można zakupić aluminiowe listwy R3 (łączące, boczne, kątowe).

Szuflady

Szuflady DS typu metalbox z cichym domykiem o głębokości 45 cm i szerokości 30, 40, 45, 50, 60, 70, 80 i 90 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym.

Szuflady DSX z cichym domykiem i zwiększonej nośności oraz szerokości 70, 80 i 90 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym.

KAMDUO ML SZUFLADA KAMDUO ML SZUFLADA

Korpusy

Korpusy szafek dolnych wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze - buk jasny lub dąb szary. Głębokość korpusów szafek stojących - 49 cm. Ściana tylna wpuszczana między boki wyposażona w wywietrzniki. Do wyboru są nóżki regulowane: 10 lub 15 cm (z płynną regulacją wysokości).

Korpusy szafek wiszących wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze - buk jasny lub dąb szary. Głębokość korpusów to 30 cm i 56 cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach i półki zabezpieczone są przed wysunięciem.

Zawiasy

Zawias puszkowy metalowy fi=35mm, regulowany w trzech płaszczyznach.

KAMDUO ML zawiasy

Fronty

Fronty wykonane z płyty akrylowanej, w wysokim połysk w kolorze - biały, szary i czarny oraz z płyty laminowanej grubości 18 mm w kolorze - buk jasny i dąb szary. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

buk jasny z bialym

BUK JASNY Z BIAŁYM

buk jasny z szarym

BUK JASNY Z SZARYM

buk jasny z czarnym

BUK JASNY Z CZARNYM

dab szary z bialym

DĄB SZARY Z BIAŁYM

dab szary z szarym

DĄB SZARY Z SZARYM

dab szary z czarnym

DĄB SZARY Z CZARNYM